KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15538331
nr 1553 8331
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Teckning, Modell, Monogramsignerad. Bildmått: 44x37 cm, yttermått inklusive ram: 64x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:42:04
26/7 13:22:55
100 kr
30/7 18:25:37
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström